Krepšelis

info@deluxus.lt

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje!

  +370 609 96653

Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas Lietuvoje
Užsakymus pristatysime per kurjerį nemokamai. Kiekvienas produktas gaminamas individualiai, gaminimo terminas 2-6 savaitės. Pristatymas per 2-3 d.d. Esant dideliam užsakymų kiekiui, galimas vėlavimas – apie tai informuosime atskiru pranešimu.

Pristatymas Užsienyje
Užsakymus pristatome ir į užsienio šalis. Pristatymo į užsienį kaina apskaičiuojama individualiai parduotuvėje www.deluxus.lt, nurodžius tikslų pristatymo adresą.

Dėmesio. Į pristatymo ar produktų kainą nėra įskaičiuoti muito, importo, ar kt. galimi taikomi mokesčiai gavėjo šalyje. Už šiuos mokesčius pardavėjas neatsako.

Visos produktų kainos yra nurodytos EUR, į jas įskaičiuotas PVM, tačiau neįskaičiuotos siuntimo išlaidos.

Prekių grąžinimas

Kada ir per kiek laiko galima grąžinti prekę?

Kiekviena prekė gaminama individualiai, tad grąžinimas galimas tik jei gavote nekokybišką ar brokuotą prekę. Mes priimame grąžinamas arba keičiamas prekes per 14 dienų nuo dienos, kai gavote užsakymą.

Ar grąžinimas nemokamas?

Siuntimo išlaidos grąžinant prekę yra padengiamos kliento. Ir vis tik, jei gavote sugadintą prekę(-es) ar prekę, kuri neatitinika Deluxus.lt prekės kokybės aprašymo, nedelsdami susisiekite su mumis el. paštu info@deluxus.lt arba telefonu +370 609 96653.

Kaip grąžinti prekę?

Norėdami inicijuoti grąžinimą, informuokite mus el.paštu info@deluxus.lt, detaliai aprašydami susidariusią situaciją ir grąžinimo priežastį.

Per kiek laiko gaunami pinigai už grąžintą prekę?

Mes, gavę grąžintą prekę, įvertiname jos būseną per 3 darbo dienas. Jei prekė atitinka reikalavimus grąžinamai prekei, pinigai pirkėjui yra grąžinami pavedimu į nurodytą banko sąskaitą per 14 dienų.

Ką daryti jei gavau pažeistą prekę(-es) arba atsiųsta klaidinga prekė(-es)?

Mes tikimės, kad taip niekada neįvyks, bet jei gausite sugadintą prekę (-es) arba yra gamybos klaida, nedelsdami susisiekite su mumis el.paštu info@deluxus.lt arba telefonu +370 609 96653.

Paprastas ir 100% saugus atsiskaitymas
Gamyba pagal individualius išmatavimus
Greitas pristatymas visoje Lietuvoje